N
Névtelen Nagyon finom ! Örülök, hogy ezt( is) választotta!
É
Éva Várkoly Az 5 db, kóstoló csomagot vásároltam meg, és tökéletes választás volt. Csak ajánlani tudom, nagyon finom, jó választás volt. Mindegyik íz fantasztikus, külön-külön is, de az étcsokis a narancsossal és a citromossal ,leírhatatlan íz kombo volt. Szerintem sokat vásárolok még. :)
J
János Vecseri Nagyon finom!!
H
Hegyesi Erzsébet Kedvencem, illatos, kellemes ízű, kiváló édesség.
N
Névtelen Nagyon finom