É
Éva Várkoly Az 5 db, kóstoló csomagot vásároltam meg, és tökéletes választás volt. Csak ajánlani tudom, nagyon finom, jó választás volt. Mindegyik íz fantasztikus, külön-külön is, de az étcsokis a narancsossal és a citromossal ,leírhatatlan íz kombo volt. Szerintem sokat vásárolok még. :)
V
Viola Szücs Nagyon finom
Z
Zsuzsanna Sági Imádom!
A
András Hermann Egéséges gyerekor
J
Judit Juscsákné Kovács Nagyon finom.