N
Névtelen Pillecukor rajongo vagyok, csak ugye az egeszsegtelen.
Ezek viszont nagyon finomak es az, hogy mézből van, mindent visz!
Nekem nagyon tetszik az összes íz!
É
Éva Várkoly Az 5 db, kóstoló csomagot vásároltam meg, és tökéletes választás volt. Csak ajánlani tudom, nagyon finom, jó választás volt. Mindegyik íz fantasztikus, külön-külön is, de az étcsokis a narancsossal és a citromossal ,leírhatatlan íz kombo volt. Szerintem sokat vásárolok még. :)
B
Beatrix Poppéné Finom, könnyű szerkezetű
N
Névtelen Jól érződik a narancsos ízvilág.
Z
Zsuzsanna Sági Meglepően finom, pillekönnyű, újabb adagot is rendeltem. már.