Pillecukor rajongo vagyok, csak ugye az egeszsegtelen.
Ezek viszont nagyon finomak es az, hogy mézből van, mindent visz!
Nekem nagyon tetszik az összes íz!
Nagyon finom!
Nagyon finom ! Örülök, hogy ezt( is) választotta!
Az 5 db, kóstoló csomagot vásároltam meg, és tökéletes választás volt. Csak ajánlani tudom, nagyon finom, jó választás volt. Mindegyik íz fantasztikus, külön-külön is, de az étcsokis a narancsossal és a citromossal ,leírhatatlan íz kombo volt. Szerintem sokat vásárolok még. :)
Az 5 db, kóstoló csomagot vásároltam meg, és tökéletes választás volt. Csak ajánlani tudom, nagyon finom, jó választás volt. Mindegyik íz fantasztikus, külön-külön is, de az étcsokis a narancsossal és a citromossal ,leírhatatlan íz kombo volt. Szerintem sokat vásárolok még. :)