É
Éva Várkoly Az 5 db, kóstoló csomagot vásároltam meg, és tökéletes választás volt. Csak ajánlani tudom, nagyon finom, jó választás volt. Mindegyik íz fantasztikus, külön-külön is, de az étcsokis a narancsossal és a citromossal ,leírhatatlan íz kombo volt. Szerintem sokat vásárolok még. :)
Z
Zsuzsanna Sági Isteni! Folyamatos vásárló vagyok!
É
Éva Dr Dorogi Hibátlan.
J
József Urbán Egyszerűen fogalmazva, imádom! Teljesen a rabja leszek az biztos.
N
Névtelen A legjobb kombináció, az étcsoki nagyon jól működik benne, az 5ízvilágból ez a favorit számomra