C
Csilla Erdős Nagyon finom!
É
Éva Várkoly Az 5 db, kóstoló csomagot vásároltam meg, és tökéletes választás volt. Csak ajánlani tudom, nagyon finom, jó választás volt. Mindegyik íz fantasztikus, külön-külön is, de az étcsokis a narancsossal és a citromossal ,leírhatatlan íz kombo volt. Szerintem sokat vásárolok még. :)
M
Mónika Vargáné Szilágyi Finom, frissítő ízű.
E
Erzsébet Huszti Nagyon finom ha akcióban van akkor fogok vásárolni.
Akárcsak most is így tettem. A kis mennyiség ami 100 gram pillanatok alatt elfogy.
J
Józsefné Horváth Kellemes ízű és állagú. Mint mindegyik.